C0603C104Z4VACTU
KEMETKEMET
C0603C104Z4VACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C104Z4VACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0603
Fitxak: C0603C104Z4VACTU.pdf
  • Mezua
C0603C104Z4VACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C104Z4VACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11192005 pcs Datuen fitxa C0603C104Z4VACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-1098-2
C0603C104Z4VAC
C0603C104Z4VAC7867
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose