C0402C511F8JAC7867
KEMETKEMET
C0402C511F8JAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C511F8JAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 10V U2J 0402
Fitxak: C0402C511F8JAC7867.pdf
  • Mezua
C0402C511F8JAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C511F8JAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 510PF 10V U2J 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 482392 pcs Datuen fitxa C0402C511F8JAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402C511F8JACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510pF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 510pF eskaerak General Purpose