C0402C511F8HACAUTO
KEMETKEMET
C0402C511F8HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C511F8HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 510PF 10V ULTRA STA
Fitxak: C0402C511F8HACAUTO.pdf
  • Mezua
C0402C511F8HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C511F8HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 510PF 10V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2985699 pcs Datuen fitxa C0402C511F8HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 510pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 510pF eskaerak Automotive