ALS81H114QC040
KEMETKEMET
ALS81H114QC040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H114QC040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 110000UF 20% 40V SCREW
Fitxak: ALS81H114QC040.pdf
  • Mezua
ALS81H114QC040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H114QC040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 110000UF 20% 40V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3069 pcs Datuen fitxa ALS81H114QC040.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 13 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 2.717" (69.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 110000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 110000µF