ALS81H113QS500
KEMETKEMET
ALS81H113QS500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H113QS500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW
Fitxak: ALS81H113QS500.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 713 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS81H113QS500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H113QS500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 713 pcs Datuen fitxa ALS81H113QS500.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 22.2A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30.8A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 18 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 11000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 11000µF