ALS81H103NT450
KEMETKEMET
ALS81H103NT450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81H103NT450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: ALS81H103NT450.pdf
  • Mezua
ALS81H103NT450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81H103NT450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1035 pcs Datuen fitxa ALS81H103NT450.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 18.8A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.1A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 14 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF