ALS81G914NT025
KEMETKEMET
ALS81G914NT025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81G914NT025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: ALS81G914NT025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS81G914NT025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81G914NT025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 910000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1453 pcs Datuen fitxa ALS81G914NT025.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 910000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 910000µF