ALS81A513KE040
KEMETKEMET
ALS81A513KE040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81A513KE040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 51000UF 20% 40V SCREW
Fitxak: ALS81A513KE040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
96 pcs
  • Mezua
ALS81A513KE040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81A513KE040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 51000UF 20% 40V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5489 pcs Datuen fitxa ALS81A513KE040.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 16.2A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 51000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 51000µF