ALS81A512LM350
KEMETKEMET
ALS81A512LM350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS81A512LM350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW
Fitxak: ALS81A512LM350.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
ALS81A512LM350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS81A512LM350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2379 pcs Datuen fitxa ALS81A512LM350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series ALS81 Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.3A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 20.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 36 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 5100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 36 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5100µF