ALS80A303QT250
KEMETKEMET
ALS80A303QT250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A303QT250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW
Fitxak: ALS80A303QT250.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 916 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS80A303QT250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A303QT250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 250V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 916 pcs Datuen fitxa ALS80A303QT250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 32.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-14385
A381UW303M250A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 9000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 10 mOhms Altuera - Eserita (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 11 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 30000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 9000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 30000µF eskaerak General Purpose