ALS80A303NS200
KEMETKEMET
ALS80A303NS200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS80A303NS200
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW
Fitxak: ALS80A303NS200.pdf
  • Mezua
ALS80A303NS200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS80A303NS200 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1199 pcs Datuen fitxa ALS80A303NS200.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series ALS80 Ripple Current @ maiztasuna baxua 21.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 12 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 7.717" (196.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 30000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 30000µF