ALS30A222KF400
KEMETKEMET
ALS30A222KF400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS30A222KF400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS30A222KF400.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ALS30A222KF400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS30A222KF400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2689 pcs Datuen fitxa ALS30A222KF400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series ALS30 Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-5631
A331LM222M400A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 56 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.134" (105.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 78 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 78 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose