ALS30A103NT400
KEMETKEMET
ALS30A103NT400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALS30A103NT400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ALS30A103NT400.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 719 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ALS30A103NT400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALS30A103NT400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719 pcs Datuen fitxa ALS30A103NT400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.032" Dia x 8.661" H (77.00mm x 220.00mm)
Series ALS30 Ripple Current @ maiztasuna baxua 31.5A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 399-7530
A331TW103M400A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 14 mOhms Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 19 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose