ALF20C331DH550
KEMETKEMET
ALF20C331DH550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C331DH550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 330UF 20% 550V PRESSFIT
Fitxak: ALF20C331DH550.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALF20C331DH550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C331DH550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 330UF 20% 550V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8700 pcs Datuen fitxa ALF20C331DH550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.3A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 924 mOhms Altuera - Eserita (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.058 Ohm @ 100Hz Deskribapen zehatza 330µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 1.058 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose