ALF20C331DD400
KEMETKEMET
ALF20C331DD400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C331DD400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 330UF 20% 400V PRESSFIT
Fitxak: ALF20C331DD400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALF20C331DD400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C331DD400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 330UF 20% 400V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14615 pcs Datuen fitxa ALF20C331DD400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.84A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.27A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 309 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 449 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 449 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose