ALF20C182DL250
KEMETKEMET
ALF20C182DL250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C182DL250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 1800UF 20% 250V PRESSFIT
Fitxak: ALF20C182DL250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALF20C182DL250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C182DL250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 1800UF 20% 250V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10276 pcs Datuen fitxa ALF20C182DL250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.6A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.69A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 82 mOhms Altuera - Eserita (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 100 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 100 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose