ALF20C181DD600
KEMETKEMET
ALF20C181DD600 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C181DD600
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 180UF 20% 600V PRESSFIT
Fitxak: ALF20C181DD600.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALF20C181DD600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C181DD600 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 180UF 20% 600V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7521 pcs Datuen fitxa ALF20C181DD600.pdf
Tentsioaren balioa 600V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.77A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.54A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 514.8 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 736.4 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 180µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 736.4 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose