A765KN397M1CLAE016
KEMETKEMET
A765KN397M1CLAE016 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A765KN397M1CLAE016
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V SMD
Fitxak: A765KN397M1CLAE016.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
A765KN397M1CLAE016ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A765KN397M1CLAE016 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 282720 pcs Datuen fitxa A765KN397M1CLAE016.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series A765
Ripple Current @ maiztasuna baxua 195mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.89A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm Deskribapen zehatza 390µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose