A765KN337M1CLAE016
KEMETKEMET
A765KN337M1CLAE016 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A765KN337M1CLAE016
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Fitxak: A765KN337M1CLAE016.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
A765KN337M1CLAE016ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A765KN337M1CLAE016 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86762 pcs Datuen fitxa A765KN337M1CLAE016.pdf
Mota Polymer tolerantzia ±20%
Series A765 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak 399-16507-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -