A759MS685M2EAAE482
KEMETKEMET
A759MS685M2EAAE482 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A759MS685M2EAAE482
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 250V T/H
Fitxak: A759MS685M2EAAE482.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
A759MS685M2EAAE482ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A759MS685M2EAAE482 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 250V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40776 pcs Datuen fitxa A759MS685M2EAAE482.pdf
Tentsioaren balioa 250V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series A759
Ripple Current @ maiztasuna baxua 39mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 780mA @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-14162
A759MS685M2EAAE482-ND
EA759MS685M2EAA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 482 mOhm
Deskribapen zehatza 6.8µF 250V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 482 mOhm 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 6.8µF