| Zenbakiaren zenbakia | A759MS156M2CAAE094 | fabrikatzailea | KEMET |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CAP ALUM POLY 15UF 20% 160V T/H | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 50479 pcs | Datuen fitxa | A759MS156M2CAAE094.pdf |
| Tentsioaren balioa | 160V | Mota | Polymer |
| tolerantzia | ±20% | Gainazaleko lurzoruaren tamaina | - |
| Tamaina / dimentsioa | 0.394" Dia (10.00mm) | Series | A759 |
| Ripple Current @ maiztasuna baxua | 79mA @ 120Hz | Ripple Current @ maiztasun handia | 1.58A @ 100kHz |
| balorazio | - | Packaging | Bulk |
| Pakete / kasua | Radial, Can | Beste izenak | 399-14160 A759MS156M2CAAE094-ND EA759MS156M2CAA |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Muntaketa mota | Through Hole |
| Korrontearen tartea | 0.197" (5.00mm) | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant |
| Altuera - Eserita (Max) | 0.512" (13.00mm) | ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) | 94 mOhm |
| Deskribapen zehatza | 15µF 160V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 94 mOhm 2000 Hrs @ 125°C | kapazitantzia | 15µF |