A700X337M002ATE010
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700X337M002ATE010
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 1
Fitxak: A700X337M002ATE010.pdf
  • Mezua
A700X337M002ATE010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700X337M002ATE010 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61816 pcs Datuen fitxa A700X337M002ATE010.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 4.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging - Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 330µF