A700X277M004ATE015
KEMETKEMET
A700X277M004ATE015 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700X277M004ATE015
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Fitxak: A700X277M004ATE015.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
A700X277M004ATE015ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700X277M004ATE015 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65322 pcs Datuen fitxa A700X277M004ATE015.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 3.9A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-3049-2
A700X277M004AT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm Deskribapen zehatza 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose