A700X157M006ATE010
KEMETKEMET
A700X157M006ATE010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700X157M006ATE010
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: A700X157M006ATE010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
A700X157M006ATE010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700X157M006ATE010 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23743 pcs Datuen fitxa A700X157M006ATE010.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 4.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5276-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm Deskribapen zehatza 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose