A700X127M010ATE010
KEMETKEMET
A700X127M010ATE010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700X127M010ATE010
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Fitxak: A700X127M010ATE010.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A700X127M010ATE010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700X127M010ATE010 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48991 pcs Datuen fitxa A700X127M010ATE010.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 4.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak A700X127M010ATE01
Q1877253
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 mOhm Deskribapen zehatza 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose