A700V106M016ATE045
KEMETKEMET
A700V106M016ATE045 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700V106M016ATE045
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD
Fitxak: A700V106M016ATE045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
A700V106M016ATE045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700V106M016ATE045 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108029 pcs Datuen fitxa A700V106M016ATE045.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 2.4A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5212-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 45 mOhm
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose