A700D476M12RATE025
KEMETKEMET
A700D476M12RATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700D476M12RATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD
Fitxak: A700D476M12RATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
A700D476M12RATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700D476M12RATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64803 pcs Datuen fitxa A700D476M12RATE025.pdf
Tentsioaren balioa 12.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 3.2A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5294-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm Deskribapen zehatza 47µF 12.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose