A700D227M002ATE009
KEMETKEMET
A700D227M002ATE009 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700D227M002ATE009
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Fitxak: A700D227M002ATE009.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A700D227M002ATE009ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700D227M002ATE009 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50054 pcs Datuen fitxa A700D227M002ATE009.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 5.3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5517-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9 mOhm Deskribapen zehatza 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose