A700D226M016ATE018
KEMETKEMET
A700D226M016ATE018 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A700D226M016ATE018
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Fitxak: A700D226M016ATE018.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
A700D226M016ATE018ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A700D226M016ATE018 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27016 pcs Datuen fitxa A700D226M016ATE018.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series AO-Cap A700
Ripple Current @ maiztasun handia 3.7A @ 100kHz balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 399-5211-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 18 mOhm Deskribapen zehatza 22µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose