20HV23B273MN
KEMETKEMET
20HV23B273MN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20HV23B273MN
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: 20HV23B273MN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
20HV23B273MNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20HV23B273MN fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1053 pcs Datuen fitxa 20HV23B273MN.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.375" (9.52mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.027µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.027µF