20HV22B103ZC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20HV22B103ZC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
20HV22B103ZCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20HV22B103ZC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1097 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.370" L x 0.250" W (9.40mm x 6.35mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.275" (6.99mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF -20%, +80% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 10000pF