05HV23B474KC
KEMETKEMET
05HV23B474KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 05HV23B474KC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Fitxak: 05HV23B474KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
05HV23B474KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 05HV23B474KC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1027 pcs Datuen fitxa 05HV23B474KC.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.375" (9.52mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.47µF