05HV23B334KC
KEMETKEMET
05HV23B334KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 05HV23B334KC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 500V X7R RADIAL
Fitxak: 1.05HV23B334KC.pdf2.05HV23B334KC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
05HV23B334KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 05HV23B334KC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.33UF 500V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1323 pcs Datuen fitxa 1.05HV23B334KC.pdf2.05HV23B334KC.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-8886
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.375" (9.52mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm) Ezaugarriak High Voltage, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.33µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak Downhole