2450BP18D100AE
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BP18D100AE
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Fitxak: 2450BP18D100AE.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
2450BP18D100AEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BP18D100AE fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 6296 pcs Datuen fitxa 2450BP18D100AE.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
Ripple - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Beste izenak 2450BP18D100A
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant Txertatze galera 2.3dB
Altuera (Max) 0.026" (0.65mm) Frequency 2.45GHz Center
Iragazki mota Band Pass Bytes 100MHz