2450BP18C100CE
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP18C100CE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BP18C100CE
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Fitxak: 2450BP18C100CE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
2450BP18C100CEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BP18C100CE fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 306933 pcs Datuen fitxa 2450BP18C100CE.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series -
Ripple 0.7dB Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Beste izenak 2450BP18C100C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera 2.5dB
Altuera (Max) 0.041" (1.05mm) Frequency 2.45GHz Center