2450BP14C0100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP14C0100T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BP14C0100T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Fitxak: 2450BP14C0100T.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
2450BP14C0100Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BP14C0100T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 6472 pcs Datuen fitxa 2450BP14C0100T.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
Ripple - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad Beste izenak 712-1077-6
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant Txertatze galera 2dB
Altuera (Max) 0.028" (0.70mm) Frequency 2.45GHz Center
Iragazki mota Band Pass Bytes 100MHz