2450BP07A0100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP07A0100T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BP07A0100T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ WIFI
Fitxak: 2450BP07A0100T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
2450BP07A0100Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BP07A0100T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FILTER BANDPASS 2.4GHZ WIFI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 389979 pcs Datuen fitxa 2450BP07A0100T.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series -
Ripple - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Beste izenak 2450BP07A0100
2450BP07A0100E
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera 2.5dB
Altuera (Max) 0.017" (0.43mm) Frequency 2.45GHz Center
Iragazki mota Band Pass Bytes 100MHz