2450BL14B100
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BL14B100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BL14B100
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0603
Fitxak: 2450BL14B100.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
2450BL14B100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BL14B100 fabrikatzailea Johanson Technology
Kopurua eskuragarri 6408 pcs Datuen fitxa 2450BL14B100.pdf
Series 2450 Itzulerako galera (min) 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±10° Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera (gehienez) 1.3dB Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 100 Ohm
Maiztasun-tartea 2.4GHz ~ 2.5GHz Deskribapen zehatza RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100 Ohm 0603 (1608 Metric)