2450BL14B050T
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BL14B050T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2450BL14B050T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/50 0603
Fitxak: 2450BL14B050T.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
2450BL14B050Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2450BL14B050T fabrikatzailea Johanson Technology
Kopurua eskuragarri 2880 pcs Datuen fitxa 2450BL14B050T.pdf
Series 2450 Itzulerako galera (min) 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±10° Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 712-1034-1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 50 Ohm Maiztasun-tartea 2.4GHz ~ 2.5GHz
Deskribapen zehatza RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 50 Ohm 0603 (1608 Metric)