SHLP-16V-S-B
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SHLP-16V-S-B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT SHL 16POS 1.0MM
Fitxak: SHLP-16V-S-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SHLP-16V-S-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SHLP-16V-S-B fabrikatzailea JST
deskribapena CONN RECEPT SHL 16POS 1.0MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 821382 pcs Datuen fitxa SHLP-16V-S-B.pdf
Series SHL Errenkada tartea -
Pitch 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua amaitzea Crimp Konektore mota Receptacle
Kolore Natural
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SHLP-12V-S-B
SHLP-12V-S-B
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT SHL 12POS 1.0MM
Stockean: 779817 pcs
Deskarga: SHLP-12V-S-B.pdf
RFQ
SHL-W55
SHL-W55
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V