SHLP-10V-S-B
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SHLP-10V-S-B
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT SHL 10POS 1.0MM
Fitxak: SHLP-10V-S-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SHLP-10V-S-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SHLP-10V-S-B fabrikatzailea JST
deskribapena CONN RECEPT SHL 10POS 1.0MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 909211 pcs Datuen fitxa SHLP-10V-S-B.pdf
Series SHL Errenkada tartea -
Pitch 0.039" (1.00mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm) Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua amaitzea Crimp Konektore mota Receptacle
Kolore Natural
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SHL-W355
SHL-W355
fabrikatzaileak: Omron Automation & Safety
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Stockean: 1390 pcs
Deskarga: SHL-W355.pdf
RFQ
SHL-W55-01
SHL-W55-01
deskribapena: SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Stockean: 1281 pcs
Deskarga: SHL-W55-01.pdf
RFQ
SHLO 302
SHLO 302
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: BOLT, CYLINDER LOCK
Deskarga:
SHLP-08V-S-B
SHLP-08V-S-B
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT SHL 8POS 1.0MM
Deskarga: SHLP-08V-S-B.pdf
SHL-W55
SHL-W55