ASSHLSSHL28K51
JSTJST
ASSHLSSHL28K51 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASSHLSSHL28K51
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 2"
Fitxak: ASSHLSSHL28K51.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ASSHLSSHL28K51ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASSHLSSHL28K51 fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181631 pcs Datuen fitxa ASSHLSSHL28K51.pdf
Wire Gauge 28 AWG Series SHL
Beste izenak 455-3242 Errenkada kopurua 1
Zuzendarien kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 2.00" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -