ASSHLSSHL28K305
JSTJST
ASSHLSSHL28K305 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASSHLSSHL28K305
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12"
Fitxak: ASSHLSSHL28K305.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ASSHLSSHL28K305ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASSHLSSHL28K305 fabrikatzailea JST
deskribapena JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119904 pcs Datuen fitxa ASSHLSSHL28K305.pdf
Wire Gauge 28 AWG Series SHL
Beste izenak 455-3244 Errenkada kopurua 1
Zuzendarien kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 12.0" (304.8mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -