CF26600-37B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
CF26600-37B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CF26600-37B
Fabrikatzaileak / Marka: JKL Components Corporation
Produktuaren Deskribapena CCFL WH LAMP 2340V 6MA 2.6X600MM
Fitxak: CF26600-37B.pdf
  • Mezua
CF26600-37Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CF26600-37B fabrikatzailea JKL Components Corporation
deskribapena CCFL WH LAMP 2340V 6MA 2.6X600MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5804 pcs Datuen fitxa CF26600-37B.pdf
Tentsioa 2340V (Start), 1125V (Operating) Mota CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Tamaina / dimentsioa 2.6mm x 600mm Series -
Irteera 36000 cd/m2 Beste izenak 289-1152
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Merkurio Contains Mercury
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 2340V (Start), 1125V (Operating) 6mA 36000 cd/m2 2.6mm x 600mm
Oraingo 6mA