CF26346-37B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
CF26346-37B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CF26346-37B
Fabrikatzaileak / Marka: JKL Components Corporation
Produktuaren Deskribapena CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM
Fitxak: CF26346-37B.pdf
  • Mezua
CF26346-37Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CF26346-37B fabrikatzailea JKL Components Corporation
deskribapena CCFL WH LAMP 1450V 6MA 2.6X346MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5162 pcs Datuen fitxa CF26346-37B.pdf
Tentsioa 1450V (Start), 700V (Operating) Mota CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Tamaina / dimentsioa 2.6mm x 346mm Series -
Irteera 36000 cd/m2 Beste izenak 289-1149
CF2634637B
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Merkurio Contains Mercury
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1450V (Start), 700V (Operating) 6mA 36000 cd/m2 2.6mm x 346mm
Oraingo 6mA