WP7B-S070VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP7B-S070VA1-R8000
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.4MM 70POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP7B-S070VA1-R8000.pdf2.WP7B-S070VA1-R8000.pdf3.WP7B-S070VA1-R8000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
WP7B-S070VA1-R8000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP7B-S070VA1-R8000 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.4MM 70POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Series WP7 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Original-Reel® Beste izenak 670-3057-6
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 70
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 0.7mm Kontseiluko goian 0.028" (0.71mm)
Ezaugarriak Solder Retention Deskribapen zehatza 70 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold