WP7B-S070VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7B-S070VA1-R500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WP7B-S070VA1-R500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.4MM 70POS DUAL SMD
Fitxak: 1.WP7B-S070VA1-R500.pdf2.WP7B-S070VA1-R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
WP7B-S070VA1-R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WP7B-S070VA1-R500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN RCPT 0.4MM 70POS DUAL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44647 pcs Datuen fitxa 1.WP7B-S070VA1-R500.pdf2.WP7B-S070VA1-R500.pdf
Series WP7 Pitch 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 670-2582
670-2582-ND
AA07B-S070VA1-R100
C2777-WP7B-S070VA1-R500
WP7B-S070VA1
WP7BS070VA1R500
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 70
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 0.7mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.028" (0.71mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 70 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 3.90µin (0.099µm)