MM70-314-310B2-1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM70-314-310B2-1-R500
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD
Fitxak: 1.MM70-314-310B2-1-R500.pdf2.MM70-314-310B2-1-R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MM70-314-310B2-1-R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM70-314-310B2-1-R500 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14460 pcs Datuen fitxa 1.MM70-314-310B2-1-R500.pdf2.MM70-314-310B2-1-R500.pdf
Bukaera Solder Series MM70
Irakurri Dual Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Beste izenak 670-3017-6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Posizio / Bay / Errenkada kopurua - Posizio kopurua 314
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna 11.8µin (0.30µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota MXM 3.0 Txartela Loditasuna 0.047" (1.20mm)