MM70-314-310B1-2-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MM70-314-310B1-2-R300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM70-314-310B1-2-R300
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD
Fitxak: 1.MM70-314-310B1-2-R300.pdf2.MM70-314-310B1-2-R300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
  • Mezua
MM70-314-310B1-2-R300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM70-314-310B1-2-R300 fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15717 pcs Datuen fitxa 1.MM70-314-310B1-2-R300.pdf2.MM70-314-310B1-2-R300.pdf
Bukaera Solder Series MM70
Irakurri Dual Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 670-2914-2
MM70-314-310B1-2-R300-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Posizio / Bay / Errenkada kopurua - Posizio kopurua 314
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna 11.8µin (0.30µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota MXM 3.0 Txartela Loditasuna 0.047" (1.20mm)