DCM-25W3PR
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM-25W3PR
Fabrikatzaileak / Marka: JAE Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Fitxak: DCM-25W3PR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 886 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
DCM-25W3PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM-25W3PR fabrikatzailea JAE Electronics, Inc.
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 886 pcs Datuen fitxa DCM-25W3PR.pdf
Wire Gauge 20 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Zinc Plated Series -
Packaging - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 120°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa -